logo

Aktuality

25.10.2016
Nové výrobky v našej ponuke

3 nové výrobky v našej ponuke.

28.01.2015
TTP CRONITEX-to video stojí za pozretie
Jemné zváranie ocele a hliníka strojom TTP.

Katalógy

welco
WELCO
Prídavné zváracie materiály a príslušenstvo pre údržbu, opravy a renovácie.
cronitex
CRONITEX
Špeciálne zváracie materiály, stroje a príslušenstvo pre opravy a úpravy nástrojov a foriem.

O firme

Sme obchodná firma, zaoberajúca sa vývojom, poradenstvom a predajom špeciálnych prídavných materiálov a príslušenstva pre zváranie a spájkovanie, určených najmä pre údržbu, opravy a renovácie.
Na slovenský trh dodávame tieto materiály od r.1997. Naše výrobky sú vyrábané pod registrovanou obchodnou značkou WELCO poprednými výrobcami zváracích materiálov v Európe a USA.

 

Výrobky dodávame systémom priameho predaja koncovým zákazníkom prostredníctvom vlastnej obchodnej siete autorizovaných technikov. Ich vysokú odbornú úroveň zaisťujeme pravidelnými školeniami tak, aby boli schopní našim zákazníkom navrhnúť nielen vhodný výrobok ale aj vhodný technologický postup opravy.


Naše výrobky nedodávame do žiadnej obchodnej siete.


V r.2002 sme získali výhradné obchodné zastúpenie nemeckej firmy CRONITEX - popredného europského výrobcu špeciálnych prídavných materiálov, strojov a príslušenstva pre opravy nástrojov a foriem. Našim zákazníkom pracujúcim v oblasti výroby a opráv nástrojov a foriem ponúkame možnosť zaškolenia ich pracovníkov prostredníctvom Špecializovaného kurzu zvárania pri opravách nástrojov a foriem. 


Od r.2005 máme zavedený a certifikovaný Systém riadenia kvality podľa ČSN EN ISO 9001


Našim cieľom vždy bolo, je a bude, zaisťovať profesionálne poradenstvo a dodávky kvalitných zváracích materiálov pre údržbu, opravy a renovácie.